Reklama

Sobota 20. ledna 2018, svátek má Ilona, venku je 1.7 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Víkend nabízí lyžovačku, zimní radovánky, bruslení i pořádnou porci plesů

Tipy a názory

30.1.2015

Autor: Zuzana Doleželová

Školáci se dočkali vysvědčení, pololetních prázdnin a nám pracujícím také konečně začíná volno. jak s ním naložit? Přinášíme vám pár tipů, kam můžete vyrazit s vašimi dětmi, s přáteli nebo s partnerem. Hezký víkend a užijte si ho podle svých představ!

Bobovat, nebo lyžovat? V Hrubé Vodě čeká na školáky odměna a nová sjezdovka

Protože zima o sobě dává znát, ideální způsob, jak odměnit vaše děti za školní snahu a užít si společně s nimi pololetní prázdniny, je vyrazit vstříc zimním radovánkám. K nejbližším příležitostem patří Park sportu Hrubá Voda, který si už na dnešní den, pátek 30. ledna, připravil dvě zajímavé novinky. Za vyznamenání čeká na všechny školáka jedna jízda na bobové dráze zdarma. Stačí jen na pokladně předložit kopii vysvědčení s vyznamenáním. V době chytrých telefonů také postačí si své vysvědčení vyfotit a dojít si pro jízdu na bobové dráze zdarma. Kromě toho se pro milovníky lyží a zasněžených kopců otevírá nová, přes 500 metrů dlouhá sjezdovka červené obtížnosti. Dnes a po celý víkend se jezdí od 9 do 20 hodin.

A pokud vás zajímá, jaké lyžařské podmínky panují v ostatních lyžařských střediscích v našem regionu a kde si můžete o víkendu třeba s celou rodinou parádně zalyžovat, pak se podívejte do našeho Přehledu sjezdovek.

Foto: © Depositphotos.com

Vezměte brusle a vyrazte na zimák

Foto: © Depositphotos.com

Venku se sice teplota pohybuje kolem nuly, led ale nikde není. Vy ale můžete vzít brusle a vyrazit na zimní stadion. Pro děti do 12 let je připraveno bruslení v sobotu i v neděli od 09:00, dospěláci mohou vyrazit na led v sobotu v 16:00. Děti, studenti, důchodci a nebruslící doprovod za hodinu strávenou na stadionu zaplatí 35 Kč, dospělé bruslaře bude hodina strávená na ledě stát 40 Kč.

V Dřevohosticích bude sportovní den

V sobotu vezměte děti na zimní sportovní den, který se koná na zámku v Dřevohosticích. Od 13:30 bude probíhat prezence a ve 14:00 vypukne program. Po dvě hodiny se bude soutěžit v zimním šestiboji, také se bude bojovat o nejkrásnější stavbu. Nezapomeňte se hlavně teple obléknout a vezměte si i dobrou náladu :) Akce se bude konat pouze za dobrých sněhových podmínek.

Vydejte se do víru tance!

Plesová sezona je v plném proudu.Už dnes večer od 20:00 se v Městském domě koná stužkovací ples GJB a SPgŠ, zítra na tomtéž místě proběhne maturitní ples SPŠ. Ten začíná v 19:00. Ve Veselíčku se koná myslivecký ples, začíná ve 20:00. Myslivci budou mít svůj ples i v Oseku nad Bečvou. a v Kokorách se bude konat sokolský ples. Oba zmíněné plesy startují ve 20:00. Hezkou zábavu!

Zuzana Doleželová

Reklama

Viktoria

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

RESTAURACE VIKTORIA, SPORTBAR VIKTORIA, BISTRO U VIKTORKY Restaurace Viktoria - kapacita 70 míst, letní zahrádka 70 míst, dětské hřiště, letní grilování Sportbar Viktoria - kapacita 50 m...