Reklama

Sobota 20. ledna 2018, svátek má Ilona, venku je 1.6 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Šediváci nahráli nové cédéčko: Těžkej Šlapák pokřtí na koncertu Jaroslav Wykrent

Tipy a názory

28.10.2014

Autor: hcz

Trampgrassová přerovská kapela Šediváci oslaví 1. listopadu v klubu Teplo čtvrtstoletí svého působení na hudební scéně. Příznivci country si přijdou jistě na své. Kapela vydala k výročí po neuvěřitelných osmnácti letech nové cédéčko Těžkej Šlapák, které přijde na koncert pokřtít přerovský písničkář, muzikant a skladatel Jaroslav Wykrent.

První dvě cédéčka nahrála kapela už v letech 1994 a 1996. Na to "poslední" si museli příznivci Šediváků počkat osmnáct let, ale kdo si počká, ten se dočká… "Album se jmenuje podle poslední písničky Těžkej Šlapák, která vznikla teprve letos v červnu. Ostatní písničky jsou takovým průřezem naší osmnáctileté tvorby," prozradil zakládající člen kapely Šob - Lubomír Blechta.

Foto: Hana Žáčková

Příznivci Šediváků se tedy mají na co těšit. Oslavy pětadvacátého výročí kapely budou velkolepé. Koncert v klubu Teplo odstartuje v sobotu 1. listopadu v 19 hodin. Nové cédéčko pokřtí Jaroslav Wykrent, který na pódiu vystoupí spolu s kapelou IN Blue. Jako host zazpívá Pavla Kudělková ze spřízněné skupiny Freďáci a hrát bude i ostravská bluegrassová kapela BG Styl.

Vstupenky jsou v předprodeji v obchodu s hudebními nástroji Music Centrum ve Wilsonově ulici v Přerově.

hcz

Reklama

Dluhová a finanční poradna - Vaňková Katarína, DiS.

Katalog firem » Finance » Oddlužení, dluhové poradenství

ODDLUŽENÍ - KONSOLIDACE - OCHRANA MAJETKU A ZDRAVÍ

Nabízím Vám odbornou konzultaci Vaší tíživé finanční situace a následně pro Vás najdu řešení za podpory advokáta, se kterým spolupracuji. Zbavte se strachu z exekutorů, nátlaku ze strany věřitelů či obav ze ztráty Vašeho majetku!

Zajistím Vám veškeré potřebné informace, zajistím hladký průběh podání insolvenčního návrhu na soud a budu při Vás až do samotného povolení oddlužení. Pokud přijdete včas, zajistím Vám tzv. konsolidaci nebo-li sloučení Vašich závazků, máte-li čistý bankovní registr.

Dále nabízím bezplatné služby v oblasti finančního poradenství, které spočívají v posouzení jak stávajících životních smluv, pojištění majetku, osob nebo mazlíčků, tak i v doporučení a následného zajištění nového zabezpečení proti nečekaným propadům v příjmu či pomoci překonat nečekanou životní událost. Dokážu optimálně poradit, zařídit úpravy či zcela nové pojištění dle přání klienta.

Ke každému přistupuji zcela individuálně a profesionálně