Reklama

Sobota 20. ledna 2018, svátek má Ilona, venku je 1.7 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Noc kostelů: v přerovských kostelech se bude v pátek rozjímat i tancovat

Tipy a názory

8.6.2016

Autor: zd

Koncerty, komentované prohlídky, biblické tance, ale třeba i prohlídky jindy zavřených míst a věží nabídne páteční Noc kostelů. V Přerově a jeho nejbližším okolí mohou zájemci v pátek 10. června od 18 hodin až do pozdních nočních hodin navštívit šest kostelů.

Noc, kdy se jednou ročně otevírají brány kostelů, si tradičně nenechají ujít tisíce lidí. I letos tomu zřejmě nebude jinak, navíc má být pěkné počasí. Které kostely se v Přerově chystají na návštěvníky a jaký program vás čeká? Z okresu Přerov se do Noci kostelů zapojí 9 kostelů a kaplí v Přerově, Hranicích, Lipníku nad Bečvou a Partutovicích. V okresním městě to budou tyto objekty. Podívejte se:

Veškeré informace o Noci kostelů, program jednotlivých kostelů i to, jaké kostely se v pátek chystají otevřít své brány, naleznete zde.

zd

Reklama

RESTAURANT ROUTE 66

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Tento víkend Vás zveme na zvěřinové hody. Těšit se můžete na dančí a kančí speciality, výpečky, řízečky a nebo na zvěřinový burger. Čekáme na Vás již tento pátek od 17 hod, sobota a neděle od 10 hod. Těší se na Vás kolektiv Route 66 restaurant.