Reklama

Úterý 20. února 2018, svátek má Oldřich, venku je -1.2 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Myslivci pasovali na plese lovce černé zvěře

Zprávy z regionu

14.3.2011

Autor: hcz

Ke každému mysliveckému bálu neodmyslitelně patří kromě bohatého kulturního programu a tomboly i zvěřinové speciality. Kokorští myslivci ale připravili pro místní a přespolní návštěvníky ještě něco navíc. Zcela zaplněný sál sokolovny vyzdobený vycpanými zvířaty a trofejemi byl svědkem pasování Martina Pavlíka na lovce černé zvěře.

Foto: Hana Žáčková

"Vždy v červenci jsme dělali myslivecké večery, ale spolky které se tady rozmohly a sponzoři nás dotlačili k tomu, abychom letos uspořádali i první myslivecký ples. Šli jsme do toho. Jak se to dělá, jsme odkoukali z okolí," řekl Antonín Brada z pořádajícího mysliveckého sdružení Kokory - Hradisko. Důkazem toho, že se jim to opravdu povedlo, byly stovky spokojených návštěvníků. Vždyť nechyběla ani bohatá tombola, ale ani zvěřinové speciality. Podával se dančí řízek, zvěřinový guláš, divočák na smetaně nebo se zelím. "Jídlo je opravdu znamenité. Nejsem místní. Do Kokor jsem ale na myslivecké zábavy jezdila už jako mladá holka. Co si pamatuji, už tenkrát sem jezdilo spoustu lidí. Přilákala je sem nejen dobrá muzika, ale i výborné jídlo," zavzpomínala na svá mladá léta Ylona Procházková.

Foto: Hana Žáčková

Ředitelem a moderátorem plesu byl Martin Pavlík, kterého jeho kolegové myslivci v průběhu večera pasovali na lovce černé zvěře. Za svým divočákem nejel nikam daleko. Prozradil, že ho ulovil v místní lokalitě. Slavnostní fanfáry mu přijeli zahrát trubači z Troubek, Kyselovic a Zářičí. K poslechu a tanci hrál Elixír a první myslivecký ples si nenechal ujít ani primátor Přerova Jiří Lajtoch.

hcz

Reklama

Dluhová a finanční poradna - Vaňková Katarína, DiS.

Katalog firem » Finance » Oddlužení, dluhové poradenství

ODDLUŽENÍ - KONSOLIDACE - OCHRANA MAJETKU A ZDRAVÍ

Nabízím Vám odbornou konzultaci Vaší tíživé finanční situace a následně pro Vás najdu řešení za podpory advokáta, se kterým spolupracuji. Zbavte se strachu z exekutorů, nátlaku ze strany věřitelů či obav ze ztráty Vašeho majetku!

Zajistím Vám veškeré potřebné informace, zajistím hladký průběh podání insolvenčního návrhu na soud a budu při Vás až do samotného povolení oddlužení. Pokud přijdete včas, zajistím Vám tzv. konsolidaci nebo-li sloučení Vašich závazků, máte-li čistý bankovní registr.

Dále nabízím bezplatné služby v oblasti finančního poradenství, které spočívají v posouzení jak stávajících životních smluv, pojištění majetku, osob nebo mazlíčků, tak i v doporučení a následného zajištění nového zabezpečení proti nečekaným propadům v příjmu či pomoci překonat nečekanou životní událost. Dokážu optimálně poradit, zařídit úpravy či zcela nové pojištění dle přání klienta.

Ke každému přistupuji zcela individuálně a profesionálně.