Reklama

Středa 17. ledna 2018, svátek má Drahoslav, venku je 1.4 °C

Místo Gulášfestu se můžete těšit na Farm food festival. Bude to pořádná jízda.

Zprávy z regionu

10.9.2017

Autor: hcz

Přijďte se pobavit na "FARM FOOD FESTIVAL 2017", který se v Přerově na Výstavišti uskuteční 23. září. Festival se pokusí navázat a hlavně "vyšperkovat" tradiční "Gulášfest", jež v letech minulých navštívilo bezmála 5 000 lidí. Brány Výstaviště se prvním návštěvníkům otevřou v 10:00 hodin. Těšit se můžete na skvělou atmosféru plnou dobrého jídla, live cooking, chilli show, soutěže v pojídání různých pokrmů. Na své si přijdou i fanoušci pivního moku, protože bude připraveno více jak 20 druhů piv z místního pivovaru Zubr a Litovel a dalších minipivovarů z okolí.

Foto: Hana Žáčková

"Naším cílem je přilákat do Přerova farmáře a regionální potraviny z celého okolí našeho kraje a lidem ukázat, jak vypadá venkov ve městě. Zaměříme se na speciality, jež budou mít v Přerově premiéru, zejména pak fantastický gurmánský zážitek v podobě "Ryba na talíř", vyzkoušet můžete tvarůžkové speciality, zmrzlinárium, guláše, pochoutky z chilli papriček a mnoho dalších skvělých jídel a pokrmů. Našim důležitým partnerem se navíc stal největší server v rámci propagace jídla a receptů na internetu, a to firma "TOP RECEPTY". Na stránkách www.toprecepty.cz si můžete přinést spoustu zajímavých pokrmů rovnou do Vaší kuchyně," prozradil k chystané akci jeden z organizátorů - Rudolf Pola z Kulturního Přerova s.r.o., který Farm food festival pořádá.

Chybět nebude ani nabitý hudební program, kdy se představí známé kapely z Přerovska. Vystoupí ale i slovenská rocková "palba" INÉ KAFE a okořenit festival přijedou MORČATA NA ÚTĚKU. "Návštěvníci se mohou těšit na rockové písně známých českých interpretů, zejména pak kapely Kabát v podání skupiny SKARLET ROCK a moderovat bude opět skvělý tým rádia Haná," doplnil Pola.

Na své si přijdou nejen gurmáni, dospělí, ale i děti, pro které je nachystán doprovodný program, atrakce, a také malé soutěžení v pojídání švestkových knedlíků. Organizátoři připravili aquazorbing, pouťové atrakce, výstavu domácích a zemědělských zvířat, cukrovinky, laskominy a mnoho dalšího. Akce je pořádána pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky.

Vstupenky můžete zakoupit na portále: www.smsticket.cz, www.ticketportal.cz a v Městské domě v KISu v Přerově.

hcz

Reklama

AP - AUTOSKLO

Katalog firem » Auto - moto » Autoskla

prodej - montáž - servis autoskel - BEZPLATNÁ VÝMĚNA AUTOSKEL Z POJIŠTĚNÍ - bezfóliové a fóliové tónování autoskel " Originální kvalita pro Vás " Všechna skla jsou homologova...