Reklama

Sobota 20. ledna 2018, svátek má Ilona, venku je 1.7 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Letošní ročník Stankiády okoření Bagařská olympiáda

Tipy a názory

21.8.2014

Autor: Zuzana Doleželová

V Újezdci proběhne už tento víkend v pořadí již 4. ročník oblíbené Stankiády. Stanovací akce se tentokrát ponese v duchu olympijských her. Účastníci si užijí spoustu legrace, ale také se zapojí do nejrůznějších her a soutěží.

Foto: Archiv redakce

Stankiáda vypukne již zítra v 17:00. Ve stanovacím městečku na cvičném hřišti se můžete, poté, co si postavíte stany, těšit na zábavu, soutěže a hry. Bude odstartována Bagařská olympiáda a pak čeká návštěvníky také trocha hudby. Během soboty bude dále probíhat soutěžení v rámci místní olympiády, také putování po fáborcích a plnění zadaných úkolů. V průběhu celého víkendu se také uskuteční soutěž ve sběru plastových PET vršků, a to vše na pomoc rodinám a dětem v těžkých životních situacích. Výherce se může těšit na hodnotné ceny.

Na Stankiádě si užijete nejen legraci a podpoříte dobrou věc, ale na své si přijdou i vaše chuťové buňky. Po celou dobu akce bude připraveno občerstvení. Sobotní večer navíc zpestří taneční zábava, na níž zahraje Signál Majetín. Za vstup na akci zaplatíte 50 korun, děti do patnácti let neplatí nic.

Zuzana Doleželová

Reklama

RIALTO cestovní kancelář

Katalog firem » Cestovní ruch » Cestovní kanceláře

Zájezd na KARNEVAL V BENÁTKÁCH

Nejslavnější karneval s úžasnými maskami Vás uchvátí stejně jako malebné město na lagunách Benátky s řadou mostů, paláců a historických památek...
Zájezd do Benátek s noclehem i prohlídkou starobylé Padovy...

Termín: 10.2.- 12.2.

Cena: 3 490,- Kč

Cena zahrnuje dopravu autobusem, průvodce, 1 x nocleh se snídaní

Cena nezahrnuje vstupné, lodní lístek do Benátek a zpět ( cca 20 € )
Možnost přiobjednání pojištění v ceně 90 Kč / os.