Reklama

Sobota 20. ledna 2018, svátek má Ilona, venku je 1.7 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

ARRHYTHMIA pokřtila s tisícovkou fanoušků své nové album  

Kultura

4.4.2016

Autor: hcz

V multifunkční hale přerovského výstaviště se v sobotu večer uskutečnil jedinečný koncert u příležitosti křtu nového alba skupiny ARRHYTHMIA s názvem UNCOVERED. Tuto událost oblíbené kapely si nenechalo ujít více než 1000 fanoušků, kteří na akci dorazili ze všech koutů republiky.

Foto: Hana Žáčková

Kmotrem nového CD se stal přerovský zpěvák, textař a skladatel Jaroslav Wykrent spolu s olomouckým zpěvákem a producentem Davidem Spilkou. "Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem lidem, kteří na náš koncert dorazili, či se na něm jakkoliv podíleli a také hlavním partnerům akce Pivovar ZUBR a.s., MEOPTA-optika, s.r.o., PRECHEZA a.s. Věříme, že si na nové desce najde každý to své", řekl frontman kapely Lukáš Man.

"Koncert byl jako vždy úžasný. Kluky jsem si zamilovala, když jsem je před lety viděla na Zubrfestu a od té doby si jejich vystoupení nenechám ujít. Jsem tady už od pěti hodin, abych si uhájila pozici v přední řadě, " prozradila jedna z fanynek kapely.

Album UNCOVERED si mohou příznivci kapely zakoupit v prodejně hudebních nosičů ve Wilsonově ulici v Přerově.

hcz

Reklama

PRO ACTIVITY

Katalog firem » Sport

PRO ACTIVITY - centrum zdravého pohybu pro celou rodinu. Najdete zde nejnovější a nejpopulárnější aktivity v ČR, a to H.E.A.T. PROGRAM, H.E.A.T. SPOTEEE, H.E.A.T. CIRCUIT. Nesmíme však zapomenou...