Reklama

Úterý 20. února 2018, svátek má Oldřich, venku je -1.7 °C

Bleskovky

10:18

MK Bikeshop pro vás připravil výrazné slevy nejen na sortiment jízdních kol a doplňků, ale i na zimní, volnočasový a  sportovní textil. Totální výprodej bruslí, běžek Bohemia, které pořídíte již od 800,- Kč. Nabízí také lyžařské hole, běžkové vázání, florbalové hole, míčky, dětské lyžařské přilby. V prodeji také modely kol z kolekce 2018 - Kellys, Author,TREK... Využijte výrazných slev jízdních kol z modelové kolekce 2017 ještě před sezonou, než se vyprodají! ;-)

Odkaz pro sdílení bleskovky

9:15

Agatsu Ryu Ju Jutsu, to není obyčejné cvičení anebo sebeobrana. Je to plnohodnotné a řádné studium bojového umění. Přidejte se k nám. Zjistěte, proč je Ju Jutsu nejpraktičtějším bojovým uměním na světě. ;-) Více informací v odkazu.

Odkaz pro sdílení bleskovky

8:19

Polská rocková legenda SBB zavítá do Přerova 16.3. ke svému jedinému letošnímu koncertu v České republice! Předprodej lístků byl zahájen, tak neváhejte. ;-)

Odkaz pro sdílení bleskovky

7:21

Před 495 lety se v Přerově narodil Jan Blahoslav. První vzdělání získal v Přerově a v Prostějově, později studoval v Goldbergu a Wittenbergu. Byl představitelem Jednoty bratrské, organizátorem vyššího bratrského školství, hudebním teoretikem, jazykovědcem a historikem, především však autorem České gramatiky. Na Horním náměstí stojí od roku 1923 jeho socha, která je dílem akademického sochaře Bílka. Jeho jméno nese také jedna z přerovských ulic.

Odkaz pro sdílení bleskovky

6:26

Narozeniny dnes slaví módní návrhářka Blanka Matragi (*1953), rockový zpěvák, skladatel, textař a kytarista Robert Kodym (*1967), bývalá modelka a podnikatelka Ivana Trumpová (*1949), americká modelka Cindy Crawford (*1966) a barbadoská zpěvačka Rihanna (*1988). 

Odkaz pro sdílení bleskovky

Máte zajímavý tip? Pošlete ho na tipypr@nejlepsi-adresa.cz